Sklep internetowy regent24.pl/sklep/ realizuje zamówienia tylko i wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska. Msza również możliwość dostarczenia lub odbioru przekładni osobiście w siedzibie naszej firmy.

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił.

Czas realizacji zamówienia

W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności, czas realizacji zamówienia liczony jest od:

  1. W przypadku wybrania płatności przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia wysłania do Ciebie przez REGENT Kamil Kuś wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.
  2. W przypadku wybrania płatności z góry przelewem internetowym – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia otrzymania przez REGENT Kamil Kuś potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności.

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych, a w przypadku zamówień specjalnych wymagających kontaktu z klientem czas realizacji jest ustalany indywidualnie.

Tabela kosztów wysyłki

Forma dostawy Koszt dostawy
Kurier DPD z odbiorem Twojej zepsutej przekładni kierownicze 60 zł
Kurier DPD z możliwością zwrotu Twojej zepsutej przekładni kierowniczej w terminie 14 dni 30 zł
Odbiór osobisty 0 zł

Main Menu

661 355 977