REGENT regeneracja przekładni kierowniczych
Kim jesteśmy

REGENT regeneracja przekładni kierowniczych

Firma REGENT zajmuje się profesjonalną naprawą przekładni kierowniczych zwanych też nieoficjalnie maglownicami. Zapewniamy trwałą i pewną regenerację maglownicy w Twoim samochodzie. Naszą kadrę tworzą wykształceni i doświadczeni specjaliści.

Oferujemy usługi, które polegają na diagnostyce układu kierowniczego oraz wymianie i naprawie, czyli regeneracji przekładni kierowniczych. W REGENT regeneracja przekładni kierowniczych rozpoczyna się już na specjalistycznym stanowisku diagnostycznym, które w połączeniu z doświadczeniem mechaników pomaga w szybkiej i skutecznej diagnostyce usterki. Gwarantujemy kompleksową obsługę osób prywatnych i firm.

Oferta - regeneracja przekładni kierowniczych

Nasza oferta opiera się na zdiagnozowaniu usterki i przeprowadzeniu profesjonalnej regeneracji maglownicy. Napraw dokonujemy w różnego typu pojazdach: osobowych oraz samochodach dostawczych. Prawidłowo działająca przekładnia kierownicza jest bowiem gwarancją bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Chociaż regeneracja przekładni kierowniczych jest procesem skomplikowanym i wieloetapowym, dokładamy wszelkich starań, aby trwała ona jak najkrócej. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania prac są dla nas niezwykle istotne. Dlatego też przyjmując zlecenie, zaznaczamy, że okres oczekiwania na naprawę wynosi standardowo od 24 do 48 godzin. Indywidualny czas trwania prac naprawczych ustalamy z każdym klientem.

Nasi specjaliści wykorzystują w procesie regeneracji maglownic własne doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe. Dzięki temu wyróżniamy się szybkością i terminowością wykonywanej naprawy, a także jej trwałym efektem. W REGENT regeneracja przekładni kierowniczych polega na wykorzystaniu oryginalnych części z zachowaniem dbałości o szczegółowe i estetyczne wykonanie naprawy.

Jeżeli zależy Ci na szybkim, terminowym i fachowym wykonaniu naprawy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Szczegółowo z naszą ofertą zapoznasz się w dziale Naprawa przekładni kierowniczych.

Nasza kadra służy pomocą na każdym etapie prac nad regeneracją Twojej przekładni kierowniczej. Pomagamy klientom, ale i chętnie wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z wykonywanymi przez nas pracami naprawczymi. W REGENT regeneracja przekładni kierowniczych opiera się na trzech głównych działaniach mechaników. Pierwszym etapem prac jest pełny demontaż części maglownicy. Następnie dokonujemy kompleksowej diagnostyki jej stanu. Po znalezieniu usterek dokonujemy koniecznych napraw. Cały proces regeneracji przekładni kierowniczej kończy konserwacja, kontrola jakości i ponowny montaż wszystkich jej elementów.

Sklep online

Oferujemy także Sklep internetowy, w którym możesz zamówić całą usługę regeneracji przekładni kierowniczych online. Dzięki temu zlecenie regeneracji swojej maglownicy możesz wykonać w sposób szybki, wygodny i maksymalnie uproszczony o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu.

Ekspert radzi

Nasi fachowcy posiadają szeroką wiedzę z zakresu wszelkich prac naprawczych i regeneracyjnych maglownic. Nie próbuj na własną rękę naprawiać wysłużonej i zepsutej przekładni swojego samochodu. Często kończy się to bowiem jej nieodwracalnym uszkodzeniem. Aby zaoszczędzić sobie nerwów, skorzystaj z usług profesjonalnego warsztatu.

W REGENT pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy służą pomocą na każdym etapie prac nad przywróceniem sprawności Twojej przekładni kierowniczej. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób naprawić tę istotną część swojego pojazdu – skorzystaj z działów Porady techniczne lub Diagnozowanie usterki a także Tabela diagnostyczna w których przygotowaliśmy zestaw często zadawanych pytań, możliwych usterek i ich rozwiązań. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi – skontaktuj się z nami. My zajmiemy się szybką i kompleksową naprawą.

Aby przekładnia kierownicza w Twoim samochodzie cieszyła się sprawnością jak najdłużej, niezbędna jest ciągła dbałość o jej stan techniczny. Twoja czujność i szybka reakcja może zapobiec trwałym uszkodzeniom maglownicy. Takich uszkodzeń nie jesteśmy bowiem w stanie naprawić. Szybko podjęta decyzja o przekazaniu nam przekładni kierowniczej umożliwia nam natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań.

Main Menu

661 355 977