Za pobraniem

Za zamówiony towar zapłacisz przy odbiorze przesyłki u kuriera.

Jeśli kupiłeś towar zregenerowany bez kaucji pamiętaj o przekazaniu twojej zepsutej przekładni kierowniczej (zapakowanej w karton) naszemu kurierowi DPD podczas odbioru twojej przesyłki.

Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego

REGENT Kamil Kuś
Gierałcice 74
48-340 Głuchołazy

Santander Bank Polska (dawniej BZWBK)
BIC: WBKPPLPP
Nr konta: 20 1090 2167 0000 0001 3494 9565

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.

Szybkim przelewem internetowym

Autoryzacji płatności online dokonuje system realizacji transakcji płatniczych online tpay.com którego właścicielem jest Krajowy Integrator Płatności S.A.

Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym regent24.pl są dokonywane za pośrednictwem Krajowy Integrator Płatności S.A, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy tpay.com.

Płatności dokonywane w systemie tpay.com zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom serwisów internetowych, ze względu na stosowane bardzo silne zabezpieczenia transakcji typu SET (Secure Electronic Transaction) oraz SSL 128 bitów (Secure Socket Layer). Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo danych, które znane są tylko klientowi i obsługującemu go bankowi. Po dokonaniu płatności i jej zatwierdzeniu w wybranym systemie ponownie wraca na stronę sklepu co kończy transakcję zakupu. Całość płatności w jednym z dostarczanych przez nas systemów płatniczych trwa kilkadziesiąt sekund.

tpay

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego regent24.pl

Main Menu

661 355 977