współpraca z warsztatem
Współpraca

Zostań partnerem REGENT

W REGENT cenimy sobie kooperację z warsztatami samochodowymi z całej Polski. Nasza wieloletnia działalność, doświadczenie i ambicja zaowocowały współpracą z wieloma krajowymi firmami. Najwyższa jakość oferowanych przez nasz warsztat usług pozwala nam na pozyskiwanie wielu wartościowych referencji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy mechaników oraz sklepy motoryzacyjne, a także hurtownie, stacje obsługi pojazdów i wszelkie firmy z branży motoryzacyjnej. Dzięki zaangażowaniu i wspólnej pasji możemy osiągnąć wiele korzyści. Naszym Partnerom oferujemy szeroką gamę usług oraz gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i wysokie rabaty.

Współpraca - Dlaczego my?

Doświadczenie

Bogate doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług oferowanych przez REGENT w zakresie regeneracji przekładni kierowniczych. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie od wielu lat zajmują się pracami naprawczymi w zakresie regeneracji maglownic. Dzięki temu potrafią szybko zlokalizować usterkę oraz przywrócić sprawność tej istotnej części Twojego pojazdu.

Terminowość

Wiemy, jak ważna jest dla właściciela czy użytkownika każdego pojazdu jego sprawność. W przypadku awarii zostaje on bowiem unieruchomiony, a kierowca pozbawiony często jedynego środka transportu lub narzędzia pracy. Dbając o terminowość i szybkość wykonywania usługi, staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta. W REGENT usterka zostaje usunięta w ciągu 24 godzin. Jeżeli naprawa przedłuży się, nasi specjaliści poinformują Cię o tym niezwłocznie. Jednocześnie dołożą wszelkich starań, aby prace naprawcze trwały jak najkrócej. Niezależnie od stopnia zużycia przekładni, terminowość i dokładność naprawy jest dla nas priorytetem.

Trwałość naprawy

Dzięki dokładności, jaką cechują się nasi specjaliści, naprawy wykonywane w naszym sklepie cechują się wysoką trwałością. Przekładnie kierownicze, które regenerowane są w REGENT, niczym nie odbiegają bowiem od fabrycznie nowych części. Dobrze wykonana regeneracja maglownicy pozwala na przywrócenie jej stanu fabrycznego oraz całkowitej sprawności. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części renomowanych marek – unikamy zamienników.

Dokładność

Specjaliści zatrudnieni w naszym sklepie skrupulatnie przeprowadzają diagnozę usterki. Dzięki temu możliwe staje się wyeliminowanie niepotrzebnych działań podejmowanych często przy próbach regeneracji maglownic. Nie naprawiamy fikcyjnych usterek, wykonujemy natomiast diagnozę stanu technicznego maglownicy. Dopiero na jej podstawie dokonujemy demontażu poszczególnych części i przystępujemy do właściwych prac naprawczych. Informujemy klienta o wszystkich czynnościach, jakie wykonujemy, by przywrócić sprawność maglownicy. Dzięki temu jesteś świadomy, jak poważna usterka spowodowała unieruchomienie Twojego pojazdu.

Main Menu

661 355 977